ARNAVUTKÖY CAM BALKON SİSTEMLERİ

Katlanır cam balkon sistemlerinde tercih edilen camlar kırıldığı zaman ufak parçalara bölündüğünden dolayı yani araba camlarında olduğu gibi herhangi bir tehlike arz etmemektedir. Arnavutköy cam balkon sistemlerimiz dahilinde tercih ettiğimiz camlarda zevkinize ve tercihinize uygun renk seçenekleri de mevcut durumdadır. Bu camlara istediğiniz desenler, resimler, logolar ya da fonlar uygulanabilmektedir. Dekoratif ve güvenlik amaçlı olarak filmler de çekilebiliyor. Cam balkon sistemlerinin alüminyum bölümlerinde de renk seçenekleri yer almaktadır.

Firmamız kapsamında sunulan cam balkon sistemlerinin dayanıklılığından ve güvenilirliğinden kesinlikle emin olabilirsiniz. Arnavutköy cam balkon sistemlerimizi dilediğiniz ve uygun gördüğünüz mekanlar için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sistemlerimiz kapsamında kullanılan temperli camlar, camın mukavemetinin ve direncinin artırılması amacıyla camlara uygulanan ısıl bir işlem olarak tanımlanmaktadır. Temperlenmiş olan camlar, normal bir cama kıyasla 5 kat daha fazla dayanıklı durumdadır. Üstelik kırıldığı zaman çok ufak parçalara ayrıldığından dolayı insan yaşamı için tehlike oluşturabilecek faktörleri ortadan kaldırmaktadır.

Tamperli cam balkon sistemlerinde dikkat edilmesi gereken faktörler de mevcut durumdadır. Bu faktörlerinde başında kaliteli ve profesyonel işçilik gelmesi de kesinlikle göz ardı edilmemesi gereken hususlardan biridir. Bunun nedeni ise Arnavutköy cam balkon temperli sistemleri herhangi bir hataya izin vermeyen niteliklerde sistem olduklarından dolayı en ince ayarlarına gelinceye dek yaptığı işte usta haline gelmiş kişilerin elinden geçmesi gerekir.