ATAŞEHİR KATLANIR CAM BALKON

            Kapatılan alanlarda sağlanan mükemmel ısı artışı ile cam balkon sistemleri konutlarda çok önemli bir yalıtım görevi görür. Bu alanda hizmetler sunan Ataşehir katlanır cam balkon firması farklı renklerde, modellerde ve işlevlere sahip cam balkon çeşitleri ile bulunduğunuz alanlarda size ek kullanım alanları açmaktadır. Yapıların görünümlerinde estetik bir uygulama olarak dikkat çekerken bunun yanında mimari alanda herhangi bir müdahale yapılmadığı içinde herhangi bir yetkili iznine gerek duyulmamaktadır.

M2 fiyatı üzerinden bürüt tutar hesaplanacaktır. Balkonunuzun birkaç noktasından yapacağınız yükseklik ölçümleri ile yükseklik değerini bulabilir. En ölçüsü ile çarpılan bu değerle kaç m2 bir balkona sahip olduğunuzu bulabilirsiniz. Ve bu değerler ışında daha net fiyatlar alabilme imkânınız bulunmaktadır. Yaşadığınız alanlarda size daha fazla konfor sunabilmek adına Ataşehir katlanır cam balkon firması olarak yüksek kalitede malzemeler kullanarak sağlam ve uzun ömürlü sistemler kurulmaktadır. Özellikle bu alanda bu sistemlerin güvenlik alanında da çok önemli fonksiyonları olduğu düşünülürse, hırsızlık durumlarına karşı da önemli bir tedbir olacaktır.

Kapatılan balkonlar, mobilyalarınızın korunmasını da sağlayacak ve bu alanların sürekli kullanılmasını sağlayacaktır. Bu nedenle Ataşehir katlanır cam balkon firmamız çalışmasının her adımında kalite sunmak için hizmetler vermektedir. Yapılan sistemin size kazandıracağı konfor, güvenlik ve ısı yalıtımı özelliklerinden tam olarak istifade edebilme adına çalışmalar profesyonel olarak sürdürülmektedir.