BAHÇELİEVLER CAM BALKON SİSTEMLERİ

Katlanabilir cam balkon sistemleri için belirtilen en sık şikayeti su alıyor olmasıdır. Ancak elbette ki bu şikayet hem firmalara hem de ürünün kalitesine göre çeşitlilik gösterebilir. Firmamızdan talep edeceğiniz Bahçelievler cam balkon sistemlerinde böyle bir durumun yaşanması söz konusu değildir. Yaptığımız iş konusunda kesinlikle kaliteden ödün verilmemektedir. Cam balkon sistemlerinizin izolasyonunda mastik kullanıldığı zaman böyle bir şikayetle karşılaşabilirsiniz. Mastiğin maksimum ömrü 1 yıl kadardır. Bu süre de zaten son kullanma tarihi geçmemiş ise geçerlidir. Eğer geçmişse mümkün olan en kısa zaman içerisinde özelliğini kaybedebilir, çatlama yaparak aralardan su girişine neden olur.

Cam balkon sistemlerimizde kesinlikle şeffaf çıtaları gevşek yapılı olarak kullanmamaktadır. Bahçelievler cam balkon sistemlerimiz kapsamında tercih ettiğimiz şeffaf çıtalar kesinlikle camları sımsıkı sarmaktadır. Şeffaf çıtaların dar olması durumunda dışarıdan gelen su içeri sızabilir. Bu nedenle dikkatli olmak gerekir. Alt ve üst raylardaki tercih edilen kıl fırçaların ucuz malzemelerden üretilmesi nedeniyle zaman içerisinde kıl uçlarının dağılması, açılması ya da erimesi yüzünden su alması nedeniyle gerçekleşebilir.

Camın içerisine geçirilen profiller, bazanın silikon malzemeleriyle yapıştırılması durumunda da yine su sızıntısıyla karşılaşabilirsiniz. Bahçelievler cam balkon sistemleri kapsamında kesinlikle böyle bir duruma sebebiyet verecek yapılar tercih edilmemektedir. Yani sahip olduğunuz mekanlar için gönül rahatlığıyla tercihinizi firmamız dahilinde yapabilir ve çeşitli avantajlardan faydalanabilirsiniz.