KESİNTİSİZ MANZARA KEYFİ

Çerçevesiz cam bloklardan oluşan sistem ile balkonlarda kesintisiz manzara keyfi yaşanmasını sağlayan Beykoz katlanır cam balkon uygulamaları sağlıklı ısı yalıtımı yapılmasını da sağlar. Kapanan balkonlarda yaşanan ısı kazancı evin bütününe de etki eder.

Su geçirmeyen sistemler balkonların yaz ve kış mevsimlerinde kesintisiz olarak kullanılmasını sağlar. Şık görünümü ile konutların görsel ve maddi değerine katkı sağlayan Beykoz katlanır cam balkon uygulamaları farklı ihtiyaçların tespit edilmesi ile özel olarak üretilir. Kolay kullanımı ve montajı ile uzun ömürlü olan sistemler evlerde yeni alanların kullanılabilir olmasına yardımcı olur. Balkonlarda bulunan mobilyaların ömürlerinin uzamasına da katkı sağlayan modeller ile kazanılan yeni alan hobi alanı, botanik bahçesi, huzur mekânı veya kahve köşesi olarak da kullanılabilir. Son yıllarda çok tercih edilen bir uygulama haline gelen cam balkonlar, sürmeli veya katlanır olarak farklı çeşitlerde olabilir. Restoran ve kafe gibi alanlarda mekân genişlemesine yarayan sistem ile ferah ve yeni mekânlar oluşur.

Kullanışlı ve pratik olan Beykoz katlanır cam balkon uygulamaları kolay temizlenme özelliği ile de müşterilere rahatlık sağlar. Sert hava koşullarından etkilenmeyen sistem ile yağmurlu havada sıcak bir ortamda yaşamanın keyfine varılır. Katlanır cam balkon uygulamalarına ek olarak mevcut büyük alanları da cam bölmelerle ayırarak farklı kullanım alanları da yaratılabilmektedir. Özellikle ofis ortamlarında tercih edilen sistemler ile şeffaf ve kullanışlı iş ortamları yaratılır.