YAZ SEZONU BİTMESİN

Kışın sona eren balkon keyfi yapılan modern uygulamalar ile 365 gün devam edebilir. Dış etkenlerden ve olumsuz hava şartlarından dolayı balkondan yararlanılamayan zamanlar için ideal bir çözüm olan Beylikdüzü cam balkon sistemleri ile panoramik ve kapalı bir mekân elde edebilirsiniz.

Evinizde estetik ve fonksiyonel alanlar yaratmanıza yardımcı olan sistemler ile daha rahat ve ferah yaşam alanlarına kavuşabilirsiniz. Beylikdüzü cam balkon ile evinizin yapısına ve zevkinize uygun modern seçenekler arasından dilediğinizi seçebilir ve kullanışlı yeni bir alana sahip olabilirsiniz. Camların katlanma ve farklı noktalarda birleşme özellikleri mevsimsel değişikliklerdeki ihtiyaçlarınızı tamamen karşılar. Kışın yağan yağmur altında cam balkonunuzda kitap okumanın ve kahvenizi yudumlamanın zevkine doyamayacaksınız. Bu sistemde kullanılan camlar 8mm kalınlığında ve temperlidir. Bu özelliği ile kolay kırılmaz ve kırıldığında çok küçük parçalara ayrılarak herhangi bir canlıya zarar vermez. Saatte 150km ile esen rüzgâra dayanıklı ve farklı renklerde üretilebilmektedir. Evlere yeni bir yaşam alanı katan cam balkonlar özellikle iç mekânı küçük olan evlerde çok tercih edilmektedir. Isıyı çeken özelliği ile sıcak mekânlar yaratarak zevkinize göre dizayn edebilirsiniz.

Evlerden ekstra alan yaratmanıza yardımcı olan Beylikdüzü cam balkon sistemleri ile evinizde ısı değerlerinde artış yaratabilirsiniz. Enerji tasarrufu sağlayarak yapınızın değerini artırabilirsiniz. Binanın mimari görüntüsünü değiştirmediği