CAM BALKONUN SAĞLADIĞI KONFOR

Cam balkon sistemleri sağladıkları enerji tasarrufu, kullanılabilir alan artışı ve mimari güzellik açısından dengeli bir fiyat performans dengesi sunar. Beyoğlu cam balkon sistemleri ile evinizin hırsızlık riskini önemli derecede azaltırsınız. Balkon mobilyalarınız korunur ve ömürleri uzar.

Cam balkon sistemleri çeşit, model ve renk açısından farklı alternatifler sunar. Dikey ve yatay kayıtlar olmadan sadece alt ve üst paneller ile görüntü kesintisi veya manzara kaybı yaşanmaz. Beyoğlu cam balkon sisteminde istenen anda açılıp kapanan kanatlar mevsimsel değişiklikler için ideal çözümler sunar. Hareketli kanatlar sağa, sola ve her iki yöne birbirinden bağımsız olarak açılabilir. Açılıp katlandığında yer kaybı yaşanmamasını sağlar. Tüm balkonlar ile uyumlu ve modern bir sistem olan cam balkonlar rüzgâr, yağmur, kar ve soğukta yeni yaşam alanları yaratarak evinizin büyümesine katkıda bulunur. Hava kirliliği ve trafik gürültüsü sebebiyle oluşan istenmeyen dış etkilerden korunmada kusursuz bir çözüm sunan cam balkonlar aileniz ile keyifli ve güvenli alanlar yaratmanıza yardımcı olur.

Her türlü konut, daire, villa, teras, kafe, veranda ve restoranda uygulanabilen Beyoğlu cam balkon sistemleri doğa şartları sebebiyle deformasyona uğramaz. Nem ve deniz tuzuna karşı dayanıklı olan sistemler denize sıfır teraslarda ve bahçelerde de uygulanabilmektedir. Balkon ve doğa keyfinin dört mevsim bir yıl boyunca sürmesi için siz de mevcut alanlarınızda cam balkon sistemlerini kullanabilirsiniz.