FERAH VE MODERN ORTAMLAR

Alışveriş merkezleri, oteller, mağazalar, kafe ve pastaneler, ev balkonları ve terasları için tasarlanan Büyükçekmece cam balkon çeşitleri mekân kısıtlamalarını, istenmeyen görüntü ve alan kayıplarını ortadan kaldırarak 4 mevsim bahçe konforu sunar. Yağan yağmur ve karda sıcak bir alanda oturmak ve aynı zamanda dışarıda olmak fikri kulağa son derece cazip gelmektedir.

Genel kullanıma açık alanlarda herkes tarafından tercih edilen balkon ve teras türü yerler modern, romantik ve ferah alanlar sunar. Tamamen açılma ve bir tarafa toplanma özelliği ile Büyükçekmece cam balkon sistemler alanı daraltmaz tam tersine belli dönemlerde kullanılmayan alanları genel mekâna katarak büyütür. İç mekânlarda separatör özelliği ile de farklılık yaratan bölümler mekân içinde mekân yaratılmasına yardımcı olur. Sert iklim koşullarına dayanıklı malzemeleri ile uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlar. Dayanıklı cam ile güvenliğinizde kontrol altına alınmış olur. Sürgülü tasarımı her türlü balkon yapısına uygundur ve ölçüye göre özel olarak üretilir. Kullanılan aksesuarlar rüzgârlı günler için güvenlik ve açılarak kullanım alanlarında garantili çözümler sunar. Tekerleklerle kayan sistem herhangi bir güç gerektirmez takılmadan kolayca çalışır.

Rüzgâr, toz, gürültü ve yağmurdan korunma sağlayan Büyükçekmece cam balkon sistemleri sağladığı ses ve ısı yalıtımı ile konforlu bir ortama kavuşmanızı sağlar. Kaliteli ürün, işçilik ve kolay montajı ile evinizde veya mekânınızda sıcacık bir ortam yaratmanıza katkıda bulunur.