CAM BALKON ÇEŞİTLERİ

                İçeri doğru katlandıkları için oldukça temizliği oldukça kolay cam balkonlar, sağladıkları izolasyon özellikleri ile de oldukça avantajlı kullanımlar ortaya çıkarmaktadır. Bu alanda değişen Cam Balkon Çeşitleri farklı fiyatlar ortaya çıkaracaktır. Kullanılan malzemelerin kaliteleri de fiyatların artmasını sağlar.

Kullanılacak alana göre açılır tavan kış bahçesi çatılarda kullanılan oldukça lüks ve modern seçimler olacaktır. Özellikle ticari amaçlar için geliştirilmişti olmakta ve oldukça şık mekânlar ortaya çıkarmaktadır. Bunun yanında ekonomik Cam Balkon Çeşitleri de bulunmaktadır. Genel olarak bakıldığında m2 ağırlığı 24 kg’a kadar çıkabilmektedir. Bunların yanında eşikli sürme cam balkon sistemleri de bulunur. Çeşitler arasında su almama garantisi veren bir seçenektir. Ayrıca sineklikte uygulanabilir. Eşiksiz katlanır vitrin camlar ise özel yapım modeller olmakta ve 4 adet rulman ile oluşturulmaktadır. Eşiksiz sürme cam balkonlarda ise sonsuz kanat sayısı uygulanabiliyor. Özel çekme aparatı sayesinde kanatlar kapanıp- açılabiliyor.

Kendinize ait, sessiz, huzurlu kış bahçeleri içinde oldukça pratik modeller bulunmaktadır. Oval Cam Balkon Çeşitleri arasında ise raylı olabilen modellerin yanı sıra düz camlarda kullanılabilmektedir. Perdeli katlanır cam balkonlarda ise rulmanlar geniş ve çiftlidir. Ve menteşeli boynuzlar kullanılır. Vitrin cam modellerinde genellikle ticari amaçlı kullanımlar göze çarpıyor. Kilitleri ile güvenli modeller olmakta ve üstten askıları ile de eşiksiz taşıyıcı bir sisteme sahip olmaktadırlar. Kullanacağınız alana göre modellerden birini seçebilir ve oldukça fonksiyonel alanlar elde edebilirsiniz.