EVLERİNİZDE EK MEKÂNLAR YARATIN

Cam balkon sistemleri evlerinizde ek mekânlar yaratarak kullanım alanlarının genişlemesini sağlar. Çatalca cam balkon ürünleri mevcut alanların ferahlık kazanarak kullanılmasında yardımcıdır. Kapatılan alan ister bir oda ister salon veya mutfak balkonu olsun ısı değerinde artış sağlayarak enerji tasarrufu etmenize yardımcı olur.

Cam balkon sistemleri evin ve binanın değerinin artmasına katkıda bulunur. Hırsızlık riskinin önemli derecede azalmasında etkili rol oynayan Çatalca cam balkon sistemleri ile aklınız evinizde kalmaz. Mevcut alanda bulunan mobilyalar iklim değişikliklerinden olumsuz etkilenmez ve uzun ömürlü olur. Kışın sona eren balkon keyfinin bütün yıl boyunca sürmesini sağlayan cam balkonlar, panoramik bir görüntü içerisinde hava şartlarından etkilenmeden hayatınızı devam ettirmeniz anlamına gelir. Dünya tarihinde ilk olarak Finlandiya’da kullanılan sistem daha sonra tüm Avrupa’ya yayılmıştır. Katlanır cam balkon sistemleri farklı balkon ve teras tiplerinde de uygulanabilir. Özel ölçülerle üretilen sistem tekerlekleri sayesinde kolay bir şekilde açılır ve kapanır. Ekstra güç gerektirmez.

Güzel hava şartlarında tamamen açılan Çatalca cam balkon sistemleri, rüzgâr, kar, yağmur ve soğuk havalarda da kapatılarak yaşamın normal seyrinde devam edebilmesini sağlar. Son derece kullanışlı ve dayanıklı olan bu sistemde kullanılan profillerin boyası deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Darbeye dayanıklı ve kırılma riski minimuma indirilmiş temperli camların kullanıldığı sistemler farklı renk seçeneklerine göre üretilebilmektedir. Temizliği ve bakımı kolaydır.