Çift Açılır Tente

ŞIK VE KULLANIŞLI GÖLGELER OLUŞTURMAK

Büyük mekânların güneş ve yağmurdan korunması için ideal çözümler sunan çift açılır tente modelleri ekonomik çözümler sunarak kullanım alanlarının genişlemesine yardımcı olur. Güzel bir yaz havasında güneş sebebiyle kullanılamayan bahçeler, tentelerin açılmasından sonra keyfine doyulamayacak saatler yaşanmasını sağlar.

Ayarlanabilir mafsallar yardımıyla gölge boyu kontrol altına alınabilir. Sağlı, sollu ve uzunlamasına kullanılabilen çift açılır tente modelleri mekânınkonseptine uygun renklerde üretilebilir. Mobil olarak kullanılan modeller, sabit noktalar için direklere monte edilerek sağlam ve dayanıklı hale getirilebilir. Markanın veya kurumun logosunun da basılacağı ürünlerle reklam çalışmalarına da katkı sağlanmış olur. Her çeşit kumaşın seçilebileceği modellerde uzaktan kumanda, motor ve sensor gibi teknolojik gelişmelerden faydalanılarak kullanım kolaylıkları sağlanır. Sensor ile çalışan tente sistemleri ile yağmur, güneş ve rüzgârdan korunacak ürünler ile tente altında kalan mobilyalarında kullanım süresi uzamaktadır. Tentenin kullanılacağı alanın güneş yönüne göre belirlenmesi daha verimli bir koruma sağlayacaktır.

Tente için seçilecek kumaşın hava şartlarında etkilenmeyen, su geçirmeyen ve solmayan çeşitlerden seçilmesi gerekmektedir. Çift açılır tente modellerinde kullanılan metal aksamın paslanmaz çelikten yapılması ıslanma karşısında istenmeyen sonuçlar oluşmasını engelleyecektir. Katlanır kollu, eğim ayarlı, körüklü, spotlu, tek taraflı, sabit, manüel ve motorlu olmak üzere farklı tente modelleri üretilmektedir. Tentelerde açılıp kapanma hareketini sağlayan makaslı pistonlar uzun ömürlü ve sessiz çalışarak çevreye bir rahatsızlık vermezler. Tenteye güneşin durumuna göre istenen eğimin verilebilmesi kullanım ayrıcalığı yaratır.