Çift Taraflı Tente

Çift yöne açılma özelliği sayesinde oldukça geniş bir alanı gölgelendirebilen bu sistem, genelde büyük ve geniş bahçeler için uygun görülmektedir. Ancak istenirse eğer bar, kafe ya da restoran gibi alanlarda da tercih edilebilir. Çift taraflı tente sistemleri, 2 profil ayarın üzerine monte edilmektedir. Elbette isteğinize göre sabit ve hareketli model olarak da var olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Söz konusu olan bu tente sisteminin teknik özellikleri de mevcut haldedir. Bu özellikleri bilmeniz doğrultusunda daha kolay bir kullanım elde edebilirsiniz.

Tekerlekli olup hareket ettirilen ya da zemine sabitlenen çelik konstrüksiyon ile desteklenen bir sistemdir. Çift taraflı tente sistemleri dahilinde alüminyum enjeksiyon döküm olan parçalar tercih edilmektedir. Yapı itibariyle tamamen alüminyum profillerden meydana gelir. Bunun yanı sıra elektrostatik toz boyayla boyanabilir. Bu konuda renk kataloğunun incelenmesi elbette ki daha uygundur.

200-700 cm genişlik seviyesine kadar tek parça halinde uygulanabilir. Ayrıca 300-700 cm seviyesinde çift yönlü açılabilecek bir ürün de elde edebilirsiniz. Çift taraflı tente modelleri 45 dereceye kadar kademesiz olarak ayarlanabilir bir eğim sağlayabilir. Güneş ve rüzgar sensoru alternatifleri de yer almaktadır. Uzaktan kumandalı ya da manuel olarak çeşitli marka motorlar ile desteklenebilir ürünlerdir. Çok sayıda farklı desen ve renk alternatifleri ile ithal ve özel kumaşlar tercih etmeniz de mümkün koşullar arasında yer alır.