Düz Tente Pergola

Düz eğilimli olan sistemler kapsamında yer alan bu ürün sayesinde yılın her mevsiminde olumsuz hava şartlarından korunup açık havanın açık havanın keyfini yaşamanız mümkündür. Düz tente pergola sistemleri kar yağışına, yağmura, gün ışığına ve Beaufort rüzgar skalası da 11 şiddetinde yani 117km/saat hızla esen bora gibi felaketlere karşı son derece dayanıklı yapıdadır. Açık alan kullanımlarında üst düzey verim elde edebilmek için sistemin ekstrüzyon alüminyum aksamı ise, elektrostatik toz boya yöntemiyle boyanır.

Tüm pim, cıvata ve vidalar kullanım ömrünü uzun tutmak için üst düzey kalite paslanmaz çelik kullanılarak üretilmiştir. Ayrıca sistemin -1’in kullanımıyla öne doğru açılma 5 metreye kadar sağlanabiliyor. Modül boyutu da alan ihtiyacına göre şekillenmekte ve 13 metreye kadar istenen boyut tercih edilebilir. Bu sayede düz tente pergola sistemlerinde tek birimde 65 m2’ye kadar olan bir alanın kullanımı mevcut haldedir.

Akıllı kontrol ve otomasyon alanında bu ürünler tercih edilerek üstün devirde sistem çalışması sağlanır. Yine aynı kontrol sistemiyle LED-TEC aydınlatma yönetimleri de gerçekleştirilebiliyor. Düz tente pergola sistemlerine dimmer de entegre edilip alanın ışık yoğunluğunu ayarlayabilme imkanını da elde etmiş olursunuz. Tavanda hareket edilebilen blackout kumaşları da ithal olma özelliğine sahip olmakla birlikte ışık ve su geçirmeme, alev yürütmeme özellikleri sayesinde yüksek nem ve sıcaklık oranları stabil olarak gerçekleşmektedir.