ELEKTRİKLİ KATLANIR CAM BALKON

Cam balkon kapama sistemleri, binanızın mimari görünümünü herhangi bir şekilde değiştirmediği için yerel yetkililer tarafınca izin almanıza da gerek olmayacaktır. Sunduğu konfor ve rahatlık ile dengeli bir fiyat aralığı ve performans oranı sağlamaktadır. Elektrikli katlanır cam balkon sistemleri, yaşanacak muhtemel hırsızlık riskini de önemli oranda azaltmaktadır. Cam balkon sistemleri sayesinde kapatılan alanlarda yer alan çeşitli eşya ve mobilyalar üst düzeyde korunmaktadır. Tabi bir de korunduğu için de eşyaların ömrü uzayacaktır.

Bir nevi diğer sektörler gibi katlanır cam balkon sistemleri de devamlı olarak yepyeni teknolojiler ile güçlenmektedir. Bu sayede yepyeni ürünler piyasaya sürülüyor. Elektrikli katlanır cam balkon sistemleri de yaşanan bu gelişmelere paralel olacak şekilde ortaya çıkmıştır. Kısa zaman içerisinde büyük satış oranlarını da elde etmiş bir sistem olarak görülür. Yurt dışında 5 yıl önce piyasaya sunulmuş ve tecrübe edilmiş olan bu sistemler aslında ülkemizde de uzun seneler süren test işlemleri sonucunda iç piyasaya da sunulmaya başlamıştır.

Yapısal açıdan neredeyse katlanır cam balkonlar ile birlikte elektrikli katlanır cam balkon sistemlerinde ki konfor asıl tercih edilme nedeni olarak görülür. Katlanabilir elektrikli cam balkon sistemlerini açmak ya da kapamak için yapılması gereken tek şey, uzaktan kumandalarına ya da düğmesine basmak olacaktır. Yani kısacası sistem, tamamıyla otomatik olarak açılıp kapanabilecektir.