Elektrikli Otomatik Cam Balkon Sistemleri

 

Geleceğe Hazır mısınız ?

Tıpkı diğer sektörler gibi cam balkon sistemleri de sürekli olarak yeni teknolojiler ile güçlenmekte ve yeni ürünler piyasaya sürülmektedir. Elektrikli Otomatik Cam Balkon Sistemleri de bu gelişmelere paralel olarak ortaya çıkmış ve kısa sürede büyük satış oranları yakalamış bir sistemdir.

Aslına yurt dışında 5 sene önce ortaya çıkmış ve denenmiş olan bu sistemler ülkemizde de uzun yılları bulan test süreçleri sonunda iç piyasaya da sunulmaya başlanmıştır. Yapısal olarak hemen hemen cam balkonlarla aynı olmakla beraber Elektrikli Otomatik Cam Balkonlarda ki konfor temel tercih edilme sebebidir. Katlanır Elektrikli Cam Balkonunuzu açmak ya da kapatmak için yapmanız gereken tek şey uzaktan kumandasına veyahut düğmesine basmaktır. Sistem tamamen otomatik olarak açılıp kapanabilmektedir.

Otomatik Cam Balkon Sistemlerinin sunduğu en önemli avantaj problemli durumda olanlar için büyük kolaylık sağlamasıdır. Klasik Cam Balkonlarda Yaşlı, engelli ya da tekerli sandalye de kullanmak zorunda olan insanlar için açma ve kapama işlemleri büyük sıkıntı doğurabilirken otomatik cam balkon sistemlerinde bu işlem uzaktan kumandanın duşuna basarak kolayca gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Elektrik Motorlu Otomatik Cam Balkon Sistemleri sayesinde cam balkonlar istenildiği kadar yükseğe monte edilebilir. Merdiven kullanılarak çıkılması gereken yerlerde uzaktan kolayca açılıp kapanabilir.

Bu kadar konforlu özelliklerine sahip bir sistemin mutlaka ve mutlaka bu konuda deneyimli ve uzman bir ekip tarafından ve birinci kalite malzeme kullanılarak dikkatlice gerçekleştirilmesi gerekir. Özellikle ölçümlerin lazerli cihazlarla alınması ve buna uygun kesim hassasiyetine dikkat edilmesi gerekmektedir. Kaliteli malzeme ve sağlam işçilik ile monte edilen bu sistemler uzun yıllar boyunca sorun çıkarmadan çalışmaktadır ve bir kere taktırıp unutacağınız cam balkon sistemleridir.

Cam Balkon teknolojisinin geldiği son nokta olan elektrikli otomatik cam balkon sistemlerimiz ile ilgileniyorsanız ve detaylı bilgi almak istiyorsanız hemen bizi arayabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.