KIŞ MEVSİMİNDE BALKON KEYFİ

Manzara ve görüntü kaybı yaşanmasını engelleyen cam balkon sistemleri evinize yeni yaşam alanları eklemenizi sağlar. Estetik görünümü ile Esenler cam balkon sistemleri binanın cephesinde fark yaratmaz. Balkon ya da terasınızdan yıl boyunca faydalanabilir güneşli havalarda tamamen açık ve soğuk havalarda da kapatarak kullanım sağlayabilirsiniz.

Sağ, sola veya her iki yöne açılarak yer kaplamayan sistemler yan çevrilerek kolay bir şekilde temizlenir. Darbelere dayanıklı olan Esenler cam balkon sistemleri hırsız riskini de ortadan kaldırır. Teraslarda da 360 derece panoramik bir görüntü sağlayan cam balkon ürünleri ev ve işyerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Dışarıdan bakıldığında binanın yapısının değişmediği ürün ile tadilat projesine gerek kalmadan uygulama kolaylığı yaşanır. Milimetrik hassasiyetle çalışması gereken sistemler ile kolay kullanım sağlanan cam balkon sistemleri sızdırmazlık özelliği ile de dört mevsim kullanım sağlar. Sistemin hırsızlar ve çocuklara karşı güvenlik kilitleri bulunmaktadır. Hayatın büyük bölümünün geçtiği evlere yeni alanlar yaratan katlanır cam balkon sistemleri estetik görüntüsü ile rahatlık ve huzur hissi yaşatır.

Doğa ile iç içe bir alan yaratan Esenler cam balkon sistemleri güvenle kullanılırken ısı yalıtımı açısından da önemli rol oynar. Çağdaş ve şehir yapısına uygundur. Restoran ve kafe gibi mekânlarda kullanılan modeller sigara yasağından etkilenmeyen tek kapalı alan alternatifidir. Bina ve konutların değerini artıran katlanır cam balkon sistemleri evinize yeni alanlar katarak genişlemesini sağlar.