MODERN VE KULLANIŞLI ALANLAR

Yuvarlak ya da köşeli, tek ya da çok açılı balkonlarda mükemmel performans sağlayan Etiler cam balkon sistemleri, 365 gün boyunca ferah alanlar yaratılmasını sağlar. Çok rüzgâr alan ve yaz mevsiminde bile kullanılamayan balkonlar cam balkon sistemleri ile keyifle kullanılan mekânlara dönüşür.

Yağan yağmur altında balkonunuzda kitap okur, kahvenizi yudumlarsınız. Panoramik görüntüsü ile harikalar yaratan Etiler cam balkon sistemleri ile evinizde hobi odası, sohbet köşesi, kış bahçesi veya çocuk oyun alanı yaratabilirsiniz. Uyumlu cephe görüntüsü ve kesintisiz görüş özelliği ile balkon şeklini ve binanın görüntüsünü koruyan sistemler yapıya değer katar. Balkonun tamamen kapanmasını ve tamamen açılmasını sağlayan sistemler bu sayede yaşam alanlarını genişleterek özgürlük sağlar. Taşıyıcı raylar üzerindeki tekerleklerle kolay hareket eder ve temizliği de son derece kolaydır. Sağa sola hareket edebilen camlar ihtiyaç halinde tek tek açılarak hava girişini sağlar. Şehir hayatında istenmeyen gürültü ve kötü hava şartlarının dışarıda kalmasını sağlayan sistemler uygulandığı alana görsel bir farklılık katar. Bozulmaz kilit ve güvenlik aksesuarları ile zemin katlarda ve bahçe teraslarda da kullanıma uygundur.

Etiler cam balkon sistemleri sağladıkları enerji tasarrufu, kullanılabilir alan artışı ve mimari güzellik açısından dengeli bir ürün fiyat dengesi oluşturur. Hem kapalı mekân hem de açık balkon keyfinin her mevsim sürmesi için siz de mevcut alanlarınızda cam balkon sistemlerini kullanabilirsiniz.