PANORAMİK BALKONLAR

Cam balkon uygulamalarında görüntü ve manzara kaybı olmaz. Panoramik balkon keyfi sürmenize imkân sağlayan Fatih cam balkon sistemleri binanın genel yapısında değişiklik olmadan kullanım kolaylığı sağlar.

Balkonunuzda 4 mevsim boyunca oturma ve yaşama fırsatı elde edebilirsiniz. Katlanabilir cam balkon sistemleri her iki yöne de toplanarak istendiğinde tamamen açık hale getirilebilir. Kapandığında ses ve ısı yalıtımı sağlar. Bu açıdan son derece ekonomik çözümler sunan Fatih cam balkon sistemlerin temizliği kolay, kullanımı da pratik ve güvenlidir. Bozulmaz kilit sistemi ile çocuklarında güvenli bir alana sahip olmasını kolaylaştırır. Cam balkon kanatları içeri doğru açılabildiği için temizliği kolay ve güvenlidir. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilmesi sürgü sistemleri ile kolay bir şekilde gerçekleşir. Su tahliye sistemleri ise sızdırmazlık konusunda avantaj sağlar. Konut balkonları, teras, kış bahçesi, kafe, otel, ofis bölümleri gibi kullanımları ile fark yaratan sistemler kullanıldığı alanın modern bir görünüm kazanmasını sağlar. Güzel havalarda tamamen açılan kanatlar balkona hiç kapatılmamış görünümü verir.

Yapıya ve zevklere uygun seçenekleri ile Fatih cam balkon çeşitleri kullanışlı ve dayanıklıdır. Temperli cam kullanım güvenliği sağlar. Balkonunuzdan 4 mevsim 365 gün kullanım sağlar bu keyiften kış mevsiminde veya rüzgârlı havalarda mahrum kalmazsınız. Evinizde yeni kullanım alanları yaratarak farklı ihtiyaçlarınızı bu alanda değerlendirebilirsiniz. Hobi odası, okuma bölümü ve botanik bahçe olarak değerlendirilebilecek alanlar huzuru evinizde yakalamanızı sağlar.