Hakkımızda

Firmamız 1995 yılından bu yana sektörün içinde bulunan, deneyimli ekibi ve tecrübeli kadrosuyla birçok projeye imzasını atmış, yenilikçi ve yeniliğe açık, müşteri memnuniyetine önem veren, satış sonrası hizmetiyle müşterisine kalite ve güveni aşılayan ve her zaman daha iyisini hedefleyen bir kuruluştur.

Amacımız cam balkon sektöründeki eksikleri görmek ve cam balkon sektöründeki ihtiyaçlara göre hareket etmektir. Müşterilerimizden aldığımız takdirle faaliyetlerimizi her geçen gün daha büyük tecrübeyle sürdürmekteyiz.

Starcam Balkon Sistemleri katlanır cam balkon sistemleri alanında uzman kadrosuyla sorunlarınızı en kısa sürede çözmektedir. Star cam balkon  imalatçı bir firmadır. İmalat atölyesinde uzman personeliyle üretimini yapıp katlanır cam balkon sistemleri yine uzman ve deneyimli montaj ekipleri tarafından  kusursuz bir şekilde montajı yapılır.

İlkelerimiz

İnsana ve çevreye saygı önceliğimizdir.

Üretimde, hizmette ve çalışma şartlarında, yasaların ve kuralların gereklerini yerine getiren. Ticari teamül ve ahlak kurallarına saygılıyı bir firmayız

İlişkilerin tümüne özen gösterir ve toplum çıkarlarına ters düşen tutum ve davranışlardan kaçınırız.

Sektörle ilgili değişim ve yaratıcı düşünceleri destekler, geleceği düşünerek öngörülü hareket ederiz.

Bizi, bugün olduğumuz yere getiren değerlere olan bağlılığımız, bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımız ve tali bayilerimizle yolumuza devam etmek öncelikli hedefimizdir.

Amacımız yaratıcı tasarım ve geliştirilmiş hizmet yelpazesi ile müşteri memnuniyeti sınırlarını aşmaktır.

      Bizi Tercih Etme Nedenleri ?

  • İmalatçı firma olmasından dolayı sistemin tüm üretim aşamalarına hakimdir.
  • Cam balkonun en ince ayrıntılarına kadar cam balkon imalat atölyesinde titizlikle üretilmektedir.
  • Katlanır cam balkon sistemlerinde kullandığımız tüm aparat ve aksesuarlar 1. kalite polyemit aşınmaz pvc den kendi özel kalıplarımızla imal edilmektedir.
  • Cam balkonda kullanılan tekerler paslanmaz çelikten olup kesinlikle paslanma yapmaz.
  • Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 ve 10 mm rodajlı temperli (güçlendirilmiş) Paşabahçe Şişe camın orijinal camlarıdır.
  • Cam balkon imalatı ve montajı esnasında kullanılan silikonlar antibakteriyel ve küf yapmaz özel silikonlardır.
  • Katlanır cam balkon sisteminde camların taşıyıcı alüminyumları 3mm et kalınlığında ve altta üstte 2 sıra olarak yer alan 1200’lük kıl fitiller cam balkondan içeri hava, toz, yağmur girmesini önlemektedir.
  • Montaj sonrası olası kullanıcı ve teknik hatalardan dolayı oluşabilecek arızalara anında müdahale etmekteyiz.
  • 10 yıldır alüminyum, pvc doğrama, otomatik panjur, küpeşte, alüminyum doğrama kışbahçesi kısacası alüminyum ve camın binalara estetik katan bütün mimari oluşumlarda birçok proje imza atmış bir kuruluş garantisiyle son 7 yıldır cam balkon sektöründe profillerimizi ve aksesuarlarımızı değiştirmeksizin bunlara ek olarak ar-ge çalışmaları yapılmış 8mm 10mm temper camlı sorunsuz cam balkon sistemlerimizle hizmet vermekteyiz.
  • Önceliğimiz müşteri mağduriyeti değil memnuniyetidir

Star Cam Balkon


Cam balkon sistemlerimiz siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını düşünerek tasarlanmıştır. Kullanım kolaylığı ve dayanıklı malzemesi ile uzun yıllar sorunsuz balkon keyfi sağlar.