ISICAMLI BALKON SİSTEMLERİ

Isıcamlı katlanabilir cam balkon sistemlerinde bazı özellikler tüketicilere sunulmaktadır. Bu özellikler de belirli kategoriler doğrultusunda sizlere sağlanmaktadır. Ayrıca ısıcamlı katlanır cam balkon fiyatlarını araştırırken bu sistemin özelliklerini ve avantajlarını da araştırmalısınız. Bilgi sahibi olmanız size fayda sağlayacaktır. Öncelik olarak ısıcamlı katlanabilir cam balkon sistemleri az bakım gerektirir. Üstelik paslanmaz yapıda ve emniyetlidir. Siyah renkte belirli aksesuarlar yer almaktadır. Buna ek olarak krom kaplamalı paslanmaz kapı kolu da mevcut haldedir.

Bir de en çok merak edilen konu, çocuk kilididir. Bu konuda içiniz kesinlikle rahat olabilir. Çocuk kilidi özelliği sayesinde balkon sisteminizi kilitle hem açabilir hem de kapatabilirsiniz. Isıcamlı katlanır cam balkon fiyatlarının yanı sıra montaj konusu da son derece önemlidir aslında. Kesinlikle dikkat etmeli ve bilgilenmeliyiz. Öncelikle cam kanatlar ikişer tane yatay durumda olan yukarıdan hareket edebilen ve herhangi bir şekilde bakım ihtiyacı olmayan tekerlekler ile donatılmış bir sistemdir.

Ayrıca hareket sistemine polyemid kaplamalı üst düzey kaliteli rulmanlar tercih edilmiştir. Rulmanlarda ise, paslanmaz çelik yapılı bileşenler kullanılmaktadır. Isıcamlı katlanır cam balkon fiyatları da uygun koşullarda alıcılara sunulmaktadır. Bu sistemi uygulatmanız durumunda düşük aşınma, düşük gürültü ve hem sıcağa hem de soğuğa karşı dayanıklı kanat profillerinden faydalanabileceksiniz. Cam kanatları 90 derecede kurulum yapabilme olanağı da sunulmaktadır. Özellikleri arasında en beğenilen ise, havalandırma ve sızdırmazlık özelliğidir.