ISICAMLI KATLANIR CAM BALKON

Katlanabilir cam balkon sistemlerinin belirli seçenekleri vardır. Bunlardan biri de, ısıcamlı katlanır cam balkon sistemidir. Isıcamlı cam balkon sistemlerinin de içerisinde belli imkanlar sağlanmaktadır. İlk olarak VDS sisteminden bahsetmek gerekir. Söz konusu olan bu sistem, sizlere alüminyum sisteminin sağladığı bütün avantajları sunmaktadır. Üstelik renk seçenekleri de hem zevke hem de yapıya göre değişiklik gösterebilir. Bu sayede kullanacağınız mekanınızla bir uyum elde edebilirsiniz.

Renk seçenekleri arasında ahşap renklerin ön plana çıktığını görebilirsiniz. Ahşap renk seven kişiler için ahşap renk kaplamalı alüminyum sayesinde sizlere gerçek bir ahşap duygusu ve hissi yaşatılmaktadır. Isıcamlı katlanır cam balkon sistemleri kapsamında ral renk imkanı da sağlanmaktadır. Bu renk sayesinde dilediğiniz renk tonuna boyanabilme olanağı da en iyi şekilde sağlanmaktadır. Camın içine perde uygulama alternatifi sayesinde mekanınızı dışarıdan herhangi bir kişinin görmesi de engellenmiş oluyor.

Tüm bunların yanı sıra ısıcamlı katlanabilir cam balkonun sistem bilgileri de önemli bir detaydır. Bu bilgiler arasında profil sistemi hakkında işe yarayacak hususlar yer almaktadır. Isıcamlı katlanır cam balkon sistemlerinde yer alan profil sisteminin belirli özellikleri bulunmaktadır. Kanatların içe doğru katlanabilen özelliği, alüminyum çerçeveli ve hem kayabilen hem de sağa sola dönebilen özellikleri mevcut haldedir. Ayrıca cam kanatlar istendiği zaman sağa, sola ya da her iki yöne katlanabilir özelliktedir.