Işıklı Tente

Spotlu tente olarak da tanımlanan ve bilinen bu sistem, genellikle restoran, kafe ya da bar gibi alanlarda kullanılır. Işıklı tente sistemleri sayesinde gündüz vakitlerinde güneş ışınlarından korunabildiği gibi gece vakti olduğunda da tentelerin spot ışıkları sayesinde hoş ve şık bir görünüm elde edilebilir. Işıklı yani spotlu tente sistemleri modeli, uzaktan kumandalı olarak kullanılabilen bir sisteme sahip olmanın yanı sıra tenteleri açıp kaparken spot ışıklarının da kullanılan aynı kumandayla kontrol edebilme olanağı sağlamaktadır.

Tüm bunların yanı sıra mekanınızın üstüne sabit olarak monte edilen otomatik tente sistemlerini, rahat ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. İstediğiniz mekanın üstünü tamamıyla kaplayacak bir şekilde sabit hale getirilen ve açılıp kapanabilir özelliği de eklenebilen yapıda olması sizin işinize yaracaktır. Işıklı tente sistemi olarak da uygulatabilirsiniz. Genelde üstü açık mekanlarda ya da çay bahçesi gibi daima açık alanlarda gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Katlamalı, kasetli, spotlu, sabit ve daha pek çok kategoriye ayrılan tente sistemlerini kendi mekanınıza uygun olacak şekilde tercih edebilirsiniz. Işıklı tente sistemlerini sadece iş yerleri için değil, kış bahçeleriniz için de uygulatabilirsiniz. Kış bahçesi olarak tanımlanan alanlar iş yerlerinde de görülen alanlardır. Restoran ve kafelerin geçici çözüm üretebilmek için genelde kış aylarında rahat kullanabilecekleri bir tente modeli olarak da tanımlanabilen bir tente modelidir.