HAYAT BALKONDA DEVAM ETSİN

Görüntü ve manzara kaybı yaşanmayan cam balkon sistemlerinde panoramik bir keyif sürülür. İstanbul cam balkon sistemleri binanın genel yapısında değişiklik olmadan kullanım kolaylığı sağlar.

Balkonlarda her gün yaşama fikri kulağa son derece cazip gelmektedir. Katlanabilir cam balkon sistemleri balkon büyüklüğüne göre farklı yönlere ayarlanır. Tamamen kapalı durduğunda ses ve ısı yalıtımı sağlar. Ekonomik çözümleri son dönemin çok tercih edilen uygulaması olan İstanbul cam balkon sistemlerin kolay temizliği, pratik kullanımı ve güvenliği ile son derece fonksiyoneldir. Bozulmaz kilit sistemi ile çocuklarında güvenli bir alana sahip olmasını kolaylaştırır. Kanatların içeri doğru açılması her bir parçanın önce içeriden ve sonra açılarak yine içeriden silinmesine olanak sağlar. Farklı kullanım alanları ile evlerde, ofislerde, dönemsel etkinliklerde, bahçelerde ve teraslarda rahatça uygulanabilir. Yaz aylarında balkon özelliğinin bozulmasını istemeyenler kanatları tümünü açarak eski görünüme kavuşabilirler.

Her bina ve farklı balkon tiplerine göre özel olarak üretilebilen İstanbul cam balkon çeşitleri kullanışlı ve dayanıklıdır. Yaz mevsimini hem dışarda geçiren aileler kışın gelmesi ile eve kapanır. Cam balkon uygulamaları bu kısıtlamanın önüne geçer ve evlere yeni mekânlar katar. Zevke ve ihtiyaca göre dekore edilebilen cam balkonlarda yağmur altında müzik dinlemek, yağan karın altında sıcak bir çay yudumlamak ve rüzgârlı havalarda sakinliğin keyfini çıkarmak farklı deneyimler yaşamanıza yardımcı olur. Hayatı güzelleştirmek sizin elinizdedir.