İSTANBUL PERGOLA SİSTEMLERİ

Belirli bir alan için tasarlanmış olan yanlarda bulunan özel olarak hazırlanmış olan sütün ve direklerin dikilmesi ile özel bitkilerle donatılmış gölge sağlayan yürüyüş yoluna pergola adı verilir. Sedir ya sekoya olarak da düşünülen pergola sistemleri oldukça kullanışlı alanlar sağlar. günümüzde bölgesinde en iyi tasarımlara imza atmış olan İstanbul pergola müşterilerin ihtiyaçları göz önüne alarak iyi bir çalışma sağlamaktadır. özellikle cafe ve restaurantlar için düzenlenmiş olan pergolalar yapılırken tente sistemleri ile birlikte kullanılmaktadır.

Pergola sistemlerinde kullanılan kazıkları istenilen kalınlıkta oldukları ve genellikle demir ve ahşap malzemeden yapılmaktadır. çardak olarak da düşünülen pergolalar, tente sistemleri birlikte düzenlenmiştir. Alanında en iyi si olan İstanbul pergola müşteri memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. müşterilerin istekleri göz önüne alınarak pergola sistemi ile düzenlenmiş olan yerlerin etrafını cam ile kaplama imkanı da sunulur. Böylece alanda daha rahat vakit geçirilmesi sağlanır.

Pergola ve tente sistemleri bir arada kullanıldığı görülür. Özellikle alanı kullanan insanların yaz aylarında güneşten korunma kış aylarında ise soğuğu ve yağmuru geçirmesini önlemek amacı ile kurulan bir düzenek olarak adlandırılır. Pergola sistemleri konusunda uzman olan İstanbul pergola raylı bir çalışma sistemi uygulayarak kullanıcılarına pratik bir kullanım kazandırmaktadır. Bu sistem insanların görselliğine de hitap etmektedir. görselliğin yanı sıra kullanılan malzemelerin kaliteli olması da uzun süreli bir kullanımı beraberinde getirmektedir. Bu konu da malzeme seçimi işin uzmanına bırakılmalıdır.