JALUZİLİ KATLANIR CAM BALKON

            Olumsuz hava şartlarına rağmen balkonun kullanılabilmesi için son dönemlerde artan bir kullanıma sahip olan katlanır cam balkon uygulamaları tercih edilebilir. Bu alanda tercih edilebilecek Jaluzili katlanır cam balkon sistemleri ile istenilen miktarlarda ve şık özelliklerde balkonlarınızda estetik mekanlar elde edebilirsiniz. Mekâna uygun olması özelliği ile balkonlarda konfor oluşacak ve istendiğinde sökülüp takılabilme özelliği ile tekrar tekrar montajları yapılabilir. Işığın istenilen oranlarda bulunduğunuz mekânlara girmesi sağlanacaktır.

Jaluzili sistemler içerisinde birkaç farklı model bulunabilir. Mıknatıslı sistemlerde iki ayrı cam plakası arasına yerleştirilen Jaluzili katlanır cam balkon sistemleri ile bakım ve kirlenme alanında dezavantaj sağlayan sistemler oluşur. Bu sistemde cam çıta üzerinde deli olmamakta ve mıknatıslı redüktör sayesinde hareketler oluşturularak pratik kullanımlar ortaya çıkarılmaktadır. Farklı bir kullanım olarak milli sistemler oluşturulmakta ve çift çam arasında bağlanan bir mekanizma sayesinde sistem çalışmaktadır. Cam dışından delik açılır ve bu delik toz girişini önlemek açısından keçe kullanılarak kaplanır.

Bunların yanı sıra butonlu sistemlerde bulunmakta ve istediğiniz rahatlığı çok daha ekonomik Jaluzili katlanır cam balkon sistemleri ile elde edebilirsiniz. Kapı, ara bölmeler ve pencereler gibi farkl bölmelere de butonlu sistemler uygulanabiliyor. Daha modern sistemler elde edebilmek için plise perde modellerini de tercih edebilir, çift cam arasında kullanılan plise perdeler sayesinde kış bahçeleri dâhil her alanda dekoratif özellikleri ile de kullanabileceğiniz bir sistem elde edebilirsiniz.