KADIKÖY CAM BALKON SİSTEMLERİ

Katlanır cam sistemleri ve cam balkon sistemleri kapsamında çok sayıda farklı yöntemler tercih edilmektedir. Söz konusu olan bu uygulama rulmanlı cam balkon sistemleri ya da bilyeli cam balkon tercih edilerek gerçekleştirilmektedir. Kadıköy cam balkon sistemlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken de bu gibi farklılıkları mekanınıza uygun olarak sizlere sunmaktayız. Cam balkon sistemlerinde su ve hava girişini engellemek amacı ile camların alt kısmında kıl fitiller tercih edilmektedir. Ayrıca camların aralarında da şeffaf yapıdaki fitiller tercih edilmektedir.

Cam balkon sistemlerimizde temperli camları kullanmaktayız. Kadıköy cam balkon sistemlerimizi tercih etmeniz durumunda fiyat aralığının da öğrenilmesi gerekir. Fiyat aralıkları m2 biriminden hesaplanmaktadır. Ayrıca m2 cam balkon sistem birim fiyatı üzerinden de söz konusu olan fiyat aralığı değişir. Asmalı cam balkon ise yani diğer adıyla vitrin camı ve eşiksiz cam sistemleri ise yine ayrı bir birim fiyat kıstasları üzerinden değişir. Bu fiyat aralıkları tercih edilen kalite, malzeme ve işçilik gibi unsurlar doğrultusunda da değişiklik gösterir. Ayrıntılı bilgi almak ve net bir fiyat bilgisi öğrenmek isterseniz Star Cam Balkon firmamıza ulaşabilirsiniz.

Peki, cam balkon sistemleri hangi alanlar için uygundur? Yani çok beğenilen ve son derece kullanışlı olan cam balkonların uygulandığı alanlar nerelerdir? Öncelikle ilk akla gelen yerler konut ve daire balkonlarıdır. Bu alanlar için Kadıköy cam balkon sistemlerimizi rahatlıkla uygulayabiliyoruz. Konut balkonlarının yanı sıra teraslar, kış bahçeleri, kahve ve restoranlar, oteller, mağaza vitrinleri, pastaneler yada ofis bölmeleri gibi çok çeşitli alanlar tercih edilebilir.