TEMİZ VE FERAH BALKONLAR

Cam balkon sistemleri sağladıkları ısı ve enerji tasarrufu ile evinizdeki yaşam alanlarının artmasını ve farklılaşmasını sağlar. Kâğıthane cam balkon sistemleri sunduğu kalite fiyat dengesi ile her zaman avantajlı durumda olmanıza yardımcı olur. Kullanılan kilit sistemleri hırsızlığa karşı önlem olduğundan giriş kat evlerde ve bahçe teraslarında kullanıma uygundur.

Cam balkon sistemleri sundukları farklı renk, model ve çeşitler ile binaya uyum sağlar. Alt ve üst paneller sayesinde sunulan kesintisiz görüntü manzaranın evin içinden net görülmesine yardımcı olur. Kâğıthane cam balkon sisteminde hava şartlarına göre açılıp kapanabilen kanatlar ısının sizin tarafınızdan ayarlanmasına yardımcı olur. Birbirinden bağımsız olarak hareket eden ve açılıp kapanabilen küçük kanatlar her iki yöne toplanabilir. Açılan paneller arka arkaya dizilerek alan kaybı yaşanmasına engel olur. Tüm balkonlar ile uyumlu ve modern bir sistem olan cam balkonlar soğuk havalar için tasarlanmış ve yeni yaşam alanları yaratılmasını sağlamıştır. Hava kirliliğinden trafik gürültüsüne kadar istenmeyen dış etkilerden korunmada kusursuz bir çözüm sunan cam balkonlar tüm ailenin bir arada olabileceği zamanlar yaratılmasına yardımcı olur.

Her türlü alanda uygulanabilen Kâğıthane cam balkon sistemleri doğa şartlarından etkilenmez ve paslanmaz. Neme ve deniz tuzuna karşı dayanıklı olan sistemler deniz kenarındaki evlerde de rahatlıkla uygulanabilmektedir. Kurulan yeni alanları zevkinize göre döşeyebilir ve her türlü perde sistemi ile dekore edebilirsiniz.