Katlamalı Otomatik Tente

Otomatik tente sistemleri arasında yer alan bu tente modeli pek çok alan için uygun yapıdadır. Son derece kullanışlı imkanlar sağlamasının yanı sıra tasarım açısından da önemli bir rol oynar. Diğer bir tanımla kış bahçesi olarak kullanılan alanlarda katlamalı otomatik tente sistemleri rahatlıkla kullanılabilir. Kafe ve restoranların müşterileri için geçici çözüm önerileri üretmek adına daha çok kış aylarında kullandığı bir tente modeli olarak tanımlanabilir.

Her geçen gün giderek artan kış bahçeleri modeli yani katlamalı otomatik tente sistemlerinin kullanıldığı alan büyümektedir. Evlerin bahçe ve terasları, çayır mera ya da piknik alanları gibi çok sayıda mekanda katlamalı tente sistemleri tercih edilebilir. Aynı zamanda raylı olarak da tanımlanan bu sistemleri gönül rahatlığı ile uygulatabilirsiniz. Ayrıca iş yerleri için yapı ruhsatına gerek kalmadan sistemin tamamı açılıp kapabilen yapıdadır. Yaz ve kış aylarının gerektirdiği koşullarda mekanı kullanabilme olanağı sunan fonksiyonel ve ergonomik son teknoloji ürünü olarak da tanımlanabilir.

Tüm bunların yanı sıra belirtilen bu ürün için bazı önemli hususlar da mevcuttur. Yanal alanların da ısı yalıtımlı katlanabilir alüminyum doğrama ile kapatılması son derece ideal olacaktır. Katlamalı otomatik tente sistemleri, komple eksersüzyon alüminyum olmakla birlikte epoksi polyester boyalı olarak da sunulabiliyor. Herhangi bir ek çelik ya da ahşap konstrüksiyona gerek kalmadan kendi orijinal aksıyla statik bir taşıma mukavemetine sahip yapıdadır.