KATLANIR CAM BALKON FİYAT LİSTESİ

            Mekânlarda ek alanlar elde etmek ve yaz keyfinin kış aylarında da devam etmesini sağlamak için cam balkon fiyat listesi de elde edilmektedir. Bu alanda cam balkonlar hem estetik olarak, hem de ısı tasarrufu sağlaması açısından tercih edilmektedir. Farklı modellerde ve farklı büyüklüklerde katlanır cam balkon fiyat listesi bulunmaktadır. Ekonomik seri cam balkon sistemlerinde 140 cm’ye kadar olan balkonlarda kullanılmaktadır. Gold seri cam balkonlarda sistem yüksekliği 260 cm’ye kadar çıkabiliyor.

Üstten askılı vitrin modellerinde ise balkon büyüklüğüne göre fiyatlar belirlenmektedir. Lüks seri cam balkonlarda ise 260 cm yükseklikler için en yüksek fiyat aralığı bulunabiliyor. 8 mm olabilen cam kalınlığında kayar katlanır balkon camlama sistemi ile alt ve üstte taşıma sistemleri elde edilebilir. İsteğe bağlı özel ölçülerde de panel genişlikleri kullanılabiliyor. Bu modellerde katlanır cam balkon fiyat listesi ölçülere göre belirlenecektir.

Genel olarak bakıldığında açılır tavan kış bahçesi seçimleri yaparsanız, işyerlerinde şık ve estetik ek alanlar elde edebilir ve bahçe gibi alanlarınızda soğuk havalarda da müşterilerinizi ağırlayabilirsiniz. Su tahliye mantığı ile çalışan bu sistemler motorlu olduğu için kullanılan alana göre yüksek fiyat aralıkları ortaya çıkarabileceği söylenebilir. Uygun fiyatlı katlanır cam balkon fiyat listesi içerisinde ise düz masfallı olabilen modeller köşeli yuvarlak kapaklara da sahip olabilmektedir. Sistem hem alttan hem de üstten taşıma yaptığı için uzun yıllar kullanılabilir.