KATLANABİLEN CAM SİSTEMLERİ

Katlanabilir cam balkon kapama sistemleri kapsamında camlar, taşıtıcı kanat profillerine özen olarak esnek yapıştırıcılar ile yapıştırılmaktadır. Üstelik doğa koşullarından dolayı da herhangi bir şekilde deformasyona uğramayacak yapıya sahiptir. Katlanır cam balkon m2 fiyatlarını araştırarak kendi bütçeniz ve istekleriniz doğrultusunda tercih yapabilirsiniz. Cam balkon kapama sistemlerinde tercih edilen rulmanlar ise polyemid esaslı ve çiftlidir. Ayrıca metalle sürtünmesinden dolayı da etkilenmemektedir.

Polyemid altı metallerin yapısı paslanmaz çelik olmakla birlikte deniz tuzuna ve neme karşı da dayanıklı bir yapıdadır. Katlanır cam balkon m2 fiyatlarını araştırırken bu sistemlerin teknik özelliklerini öğrenmeniz de sizin için faydalı olacaktır. Bu sayede çok daha verimli bir kullanım elde edebilirsiniz. Söz konusu olan cam balkon sistemlerinde yüksek ve sert rüzgar şiddetine karşı dayanıklı ve termiği üst düzey özel üretim alüminyum profiller tercih edilmektedir. Katlanır cam balkon sistemlerinde kullanılan alüminyum profillerin kalınlığı ise genel itibariyle 4 cm olarak belirlenir. Et kalınlığı da 3 mm civarında olur. Alüminyum profillerde RAL renk alternatifleri ile elektrostatik toz boya tercih edilir.

Söz konusu olan bu sistemde 8 mm kalındığında kırılmaya ve darbelere karşı üstün mukavemete sahip olan temperli camlar tercih edilmektedir. Katlanır cam balkon m2 fiyatlarının yanı sıra bu konular da son derece önemlidir. Ayrıca katlanır cam balkon sistemlerinde cam paneller taşıyıcı kanat profillerine polimer esaslı ithal yapıştırıcılar ile yapıştırılmaktadır. Bu sayede herhangi bir şekilde deformasyona uğraması da engellenir.