KATLANIR CAM BALKON ÖZELLİKLERİ

            Kullanılan özel üretim alüminyum profiller sayesinde yüksek rüzgar şiddetine dayanıklılık gösteren katlanır cam balkon özellikleri arasında güvenlikli olması, ek alanlar açması, ısı tasarrufu sağlaması ve estetik kullanım alanları ortaya çıkarması gibi farklı özellikler yer almaktadır. Teknik özelliklerine bakıldığında alüminyum profilinde kullanılan kalınlık 4 cm olabiliyor ve et kalınlığı ise 3 mm olarak kullanılabiliyor.

Alüminyum profillerde genel olarak bakıldığında Ral renklerinde elektrostatik toz boya kullanılmakta ve bu boyalar oldukça kaliteli seçimler olmaktadır. Cam kapaklarda kullanılan kalınlık ise 8 mm temperli cam olmakta ve yüksek mukavemet özellikleri ile oldukça sağlam duruşları bulunmaktadır. Cam paneller polimer bazlı yapıştırıcılarla monte edilmekte ve bu nedenle doğa şartlarına göre zarar görmesi engellenmektedir. Bu alanda katlanır cam balkon özellikleri arasında ayrıca çift kilit sistemi bulunmakta ve bu da maksimum güvenlik oluşturmaktadır.

Sistemin geneline bakıldığında akıllı baza kapaklarına sahip olan cam balkonlar, aksesuarları ile komple bir sistem olarak verim sağlayacaklardır. En önemli katlanır cam balkon özellikleri arasındaki madde ise yalıtım sağlamak amacı ile alt ve üst raylardan kullanılan 10 mm kalınlığında bulunan çift sıralı kıl fitiller olmaktadır. Alt ve üst kısımların yanında camlar arasında da yalıtım sağlayan silikon bazlı çift h fitiller bulunmakta ve bu sayede üst düzey yalıtım özellikleri bulunmaktadır. Bireysel olarak düşünüldüğünde evlerinizde ek bir alan ve yaz keyfinin hep sürmesi anlamını taşırken, kurumsal anlamda düşünüldüğünde daha ferah mekânlarda hizmet imkanı oluşturur.