KATLANABİLİR CAM BALKON SİSTEMLERİ

Katlanabilir özelliği sayesinde son derece fonksiyonel ve işlevsel özellikler taşıyan cam balkon sistemlerini uygun gördüğünüz her alanda tercih edebilirsiniz. Katlanır cam sistemlerini tercih ederken hem kullanacağınız yapıya hem de kendi zevklerinize uygun olacak şekilde renk alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Bu denli çeşitli alternatiflerin sunulmasının yanı sıra son derece dayanıklı ve kullanışlı özellikler taşıyan bir sistem olarak da tanımlanabilir. Artık balkonlarınızı, teraslarınızı ya da veranda gibi alanlarınızı kış aylarında da keyifle kullanabilir ve bunun tadını çıkarabilirsiniz.

Cam balkon sistemlerinde tercih edilen camlar ise, ortalama ifadeyle 8 mm kalınlığında bulunan temperli camlardan meydana getirilmektedir. Katlanır cam sistemlerinde tercih edilen bu camların kırılması durumunda çok ufak parçalara ayrılacağından dolayı herhangi bir şekilde canlılara ya da çevreye zarar vermeyecektir. Söz konusu olan katlanabilir cam balkon sistemleri, sert bir şekilde esen rüzgara karşı da oldukça dayanıklı bir yapıda dizayn edilmiş ve üretilmiştir. Katlanabilir cam balkon sistemlerinde isteğe bağlı olarak da çeşitli renk seçenekleri mevcut haldedir. Bu renk seçenekleri ise, genel itibariyle bronz, füme, reflekte ve satina cam uygulaması şeklinde gerçekleştirilmektedir.

Artık balkon gibi açık alanlarınızı katlanır cam sistemleri sayesinde daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Balkonlarınızı çok daha işlevsel bir hale getirebilmek ve hem daha hoş hem de daha şık bir yaşam alanı oluşturmak istiyorsanız kesinlikle tercihinizi katlanabilir cam balkon sistemlerinden yana yapmalısınız.