BALKONLAR EVİN ÖNEMLİ ÇEKİM MERKEZLERİDİR

Yaşamımızın büyük bölümünün geçtiği balkonlar evlerin en önemli çekim alanlarıdır. Küçükçekmece cam balkon çeşitleri ile kışın yaşanan yer darlığı sona erer. İnce cam yapısı ile ferah, ışıklı ve sıcak bir balkon 365 gün boyunca rahatça kullanılabilir.

Tamamen açıldığı zaman balkon eski haline dönerken ihtiyaç haline tam olarak veya bölümlerle kapanan Küçükçekmece cam balkon sistemleri alanı daraltmaz tam tersine genişletir. Sadece soğuk havalarda değil istenmeyen rüzgârlarda da balkon keyfi sürmeye devam edebilirsiniz. Gün boyu depolanan güneş enerjisi sıcaklığını gece boyunca kaybetmez. Bu açıdan enerji tasarrufu sağlanmasına da destek olan cam balkon sistemleri kalitelidir ve güvenlidir. Sürgülü tasarımı ile farklı balkon tiplerinde de uygulanabilir. Tekerleklerle kayan sistemin kullanımı kolaydır ekstra güz sarf edilmesine gerek kalmaz. Cam balkonlar dışarıdan açılamadığı için evinizde tam güvenlik sağlanmış olur. Küçük çocuğu ve evcil hayvanı olanlar için ideal bir çözüm önerisi sunan sistem düşme gibi istenmeyen olayların önüne geçer. Şehrin gürültüsünden kurtulmanın en ideal yöntemidir.

İstenmeyen hava şartlarında korunma sağlayan Küçükçekmece cam balkon sistemleri katlanabilen ve kolaylıkla sökülebilen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle temizliği kolaydır. Yağmur ve karın balkonunuza dolmasını engelleyerek balkon mobilyalarının da korunmasını ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Kaliteli ürün, işçilik ve kolay montajı ile evinizde veya mekânınızda sıcacık bir ortam yaratmanıza katkıda bulunur. Estetik görüntüsü ile evinizin değerini artırır.