Mafsallı Tente

Söz konusu olan bu mafsallı tente sistemleri, dört mevsim tercih edebileceğiniz şık görünümü ve kolay kullanımı ile rahatça kullanabilecek bir tente modelidir. Bahçenizde keyif içinde otururken güneşin ya da yağmurun tadınızı kaçırmasına izin vermemelisiniz. Bunun için de tente sisteminizi kendinize göre ayarlamalısınız. Genellikle kafelerde, evlerde, restoranlarda ya da ufak işletmelerde daha doğrusu aklınıza gelebilecek her türlü mekanda şık ve rahat bir görüntü oluşturmaktadır.

Bu sistemin teknik özelliklerine değinmek gerekirse belirli söylemler aktarılabilir. Mafsallı tente sistemlerinin teknik özellikleri konusunda bazı hususlar dikkat çekmektedir. Alüminyum yapı da bu konuda dikkat çekenler arasında yer alır. Alüminyum enjeksiyon döküm parçaların kullanıldığı tente sistemlerini sizler de kendi mekanlarınızda tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu parçaların yanı sıra alüminyum ekstrüzyon profiller de sistem dahilinde yerini almıştır. Mekanınıza uygun olan konsept dahilinde tercih yapmak istiyorsanız eğer, boya rengi alternatiflerini de göz önüne alabilirsiniz. Bu konuda katalog renkleri zaten sizlere sunulacaktır.

Açılabilen ebat ölçüleri ise genel itibariyle 150, 200, 250, 300 ve 350 cm olarak ileri yöne açılabilen düzeydedir. Mafsallı tente sistemleri, 200-700 cm genişliğinde tek parça olarak uygulanabilir. Ayrıca 45 dereceye kadar da kademesiz olarak ayarlanabilen eğim sağlanabiliyor. Hem uzaktan kumandalı hem de manuel olarak motor alternatifleriyle de desteklenen bir sistemdir. Sistem dahilinde tercih edilen kumaşlar da markamız güvencesi altında sunulmaktadır.