MALTEPE CAM BALKON SİSTEMLERİ

Katlanabilir cam balkon sistemleri hakkında teknik bilgilere de ihtiyaç duyulmaktadır. Maltepe cam balkon sistemleri kapsamında sunduğumuz hizmetler içerisinde belirlediğimiz kıstaslar birbirleriyle son derece uyumlu durumdadır. 3 mm et kalınlığına sahip olan alüminyum profiller genel itibariyle tercih edilmektedir. Cam balkon sistemleri dahilinde sistemin ağırlık düzeyini komple taşıyabilen alt ve üst alüminyum kasa profilleri yer almaktadır. Ayrıca bu sistemler bilindiği gibi mm boyutunda hassasiyet ile çalışabilen sistemler olarak tanımlanabilir.

Bundan dolayı da sistemin ağırlığını taşıyabilen kasaların zaman içerisinde sehim yani eğilme ve bükülme yaşamayıp dengeyi bozmaması gerekmektedir. Bu durum da sadece alüminyum kasa profillerinin yeteri kadar et kalınlığının olması sonucunda mümkün hale gelebilir. Maltepe cam balkon sistemlerimizde kullandığımız alüminyum profiller genel itibariyle elektrostatik toz fırın boyalarda istenen renkte boyanabilir. Çalışan aksamları konusuna da değinmek gerekir. Bu konuda bilgi sahibi olmak çok önemlidir. Aksam konusunda ise, her bir kanatta iki rulmanlı dört tane tekerlek yer almaktadır.

Aksesuar konusuna da değinmek gerekir. Bu konuda büyük önem taşıyan konulardan biridir. Maltepe cam balkon sistemlerimiz kapsamında sunulan ürünlerimizin cam aralarında 1nci kalite özel ve şeffaf fitilleri tercih etmekteyiz. Kilitler ve benzer olan montaj aparatları standart durumdadır. Sistem genelinde profil aralarında hem altta hem de üstte iki sıra olmak üzere toplamda 1000’lik fitil yer almaktadır.