Motorlu Tente

MOTORLU TENTE SİSTEMLERİ

Otomatik tente sistemlerinin kendi içerisinde çeşitli kategorilere ayrıldığını ilk olarak belirtmek gerekir. Motorlu tente sistemleri de bu kapsamda tercih edilebilen bir ürün modelidir. Katlamalı raylı tente sistem modelini mekanınıza uygun olması durumunda kesinlikle tercih edebilirsiniz. Motorlu özelliklerde olan tente sistemleri bu konuda çeşitli alternatifleri kapsamında sizlere rahat bir alan sunacaktır.

Motorlu ve otomatik tente sistemlerinde su geçirmez özelliği yer alan blackout PYC kumaş da tercih edilebilir. Bu yapıda kumaşların tercih edilmesi sizlerin de işine yarayacaktır. Büyüleyici ve estetik bir mimari tasarımı mevcut olan katlamalı ve diğer tüm tente sistemleri, uygulandığı alan ile bütün bir hal alarak etkileyici bir atmosfer yaratacaktır. Motorlu tente sistemlerini bu anlamda kendi mekanlarınız için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Yaz mevsiminde gündüz vakitleri sizleri güneşin zararlı ışınlarından koruyabilecek bu sistem, akşam saatlerinde ve bilhassa sonbahar ve kış mevsimlerinde üst bölmesi tamamıyla kapatılıp sizlere rahat ve sıcak bir ortam oluşturacaktır.

Bir işletme sahibiyseniz eğer ve gündüzleri sıcaktan bunalan insanlara motorlu tente sisteminizle ferah ve serin bir ortam yaratabilirsiniz. Yaz akşamlarında da tentenizi tamamen açarak daha rahat bir alan elde edebilirsiniz. Çevresi ısı yalıtımlı katlanabilir alüminyum doğrama, cam katlanır sistemi ya da kristal mika gibi ürünler ile kapatılarak kış aylarında da kullanabilirsiniz. Bu sistemler sadece motor kullanılarak çalıştırılmaktadır. Otomatik olarak da kapatabilirsiniz.