OTOMATİK KATLANIR CAM BALKON

Otomatik katlanabilir cam balkon sistemleri ayrı yataklarda çalışabilen ve üzeri polyemid kaplamalı rulmanlı çinko nikel alaşımlı olan tekerlekler sayesinde son derece rahat bir çalışma sağlamaktadır. Her biri birbirinden bağımsız olarak çalışan çift kilit sistemi sayesinde de maksimum güvenlik sağlamaktadır. Ayrıca otomatik katlanır cam balkon sistemleri, üst ve alt raylarda 10 mm kalınlığında yer alan çift sıralı kıl fitiller sayesinde de maksimum yalıtım sağlamaktadır. Akıllı baza aksesuarları ve kapakları ile adeta bir bütün oluşturabilen komple bir sistem olarak tanımlanmaktadır.

Söz konusu olan katlanabilir cam balkon sistemlerinde ek olarak, kanatlar yer alan camların arasında yalıtımı sağlayabilen silikon esaslı çift H fitiller kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra size çeşitli avantajlar sunan katlanır cam sistemlerini pek çok alanda kullanabilirsiniz. Peki, neden otomatik katlanır cam balkon sistemleri tercih edilmelidir? Yani bizlere ne gibi avantajlar sunar? Bu konuda net olarak bilgi sahibi olmanız gerekir. Katlanır cam balkon sistemleri, evinizde ek alanlar oluşturup kullanım alanınızı genişletmektedir. Ferah ve rahat bir ortam oluşturmanız için yardımcı olur.

Bunun yanı sıra otomatik katlanır cam balkon sistemiyle kapatılan salon, oda ya da mutfağın balkonlarında ısı değeri artış göstererek enerji tasarrufu da sağlamanıza yol açar. Balkonunuzu katlanır cam balkon sistemleri ile kapama, yapılarınızın görünümünü değiştirmediği gibi değerini da artıracaktır.