Otomatik Rüzgar Kesici Cam Panel Sistemleri, cafe, restoran yâda ev gibi mekânların bahçelerinde, teraslarında, verandalarında yâda balkonlarında rüzgârın olumsuz etkilerinden korunmanızı sağlayarak konforlu bir mekân yaratılmasına yardımcı olur.

Bir adet 10mm hareketli cam ve bir yâda iki sabit cam korkuluk seçeneğiyle kullanılan Otomatik Rüzgar Kesici Cam Panel rüzgârlı havalarda, hava akışını oturum seviyesinden yukarıya taşır ve açık havada oturmanın keyfinin bölünmesine izin vermez.

Hareket eden çerçevesiz cam panel ile minimal görünüm ile maksimum görüş alanı sağlanır. Cam panel 600 mm yukarı yönde hareket ederek yer seviyesinden 1700 mm yüksekliğe kadar rüzgârdan korur.

Otomatik Elektrikli Rüzgâr Kırıcı Sistemleri, uzaktan kumandalı elektrikli motorla(220V) ya da manuel olarak kullanıma uygundur.

Windshield, tek başına kullanılabildiği gibi yan yana getirilerek de kullanılabilir ve açık alanlarda seperatör görevini üstlenir. Elektrikli motor kullanımlarında gruplanarak kontrol edilebilir.

Otomatik Rüzgar Kesici Cam Paneli’nin alüminyum profilleri elektrostatik toz boyama ile RAL renklerine boyanmaya, eloksal kaplanmaya, ahşap desen uygulamasına ve doğal ahşap kaplanmaya uygundur.

Kullanılan hareketli ve sabit camlarda renklendirme, kumlama yâda baskı ile mekânlara özel seçenekler sunulabilir. Sabit cam yerine ahşap yâda kompak laminant gibi çeşitli opak malzemeler de kullanılabilir.

Ölçüler:

Kapalı: 2100*1100*100
Açık: 2100*1700*100