Oval Düz Tente Pergola

OVAL DÜZ TENTE PERGOLA SİSTEMLERİ

Oval raylı pergola tente modelleri ile tamamıyla açık olan mekanlarınızı istediğiniz zaman kapalı bir mekan haline de dönüştürebilirsiniz. Ayrıca oval düz tente pergola sistemlerinin en önemli ve en belirgin özelliği de, görsel bütünlüğünü sağlaması olarak belirtilir. Elbette ki isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre çeşitlenebilen bu sistemlerin genel özellikleri de mevcut haldedir. Peki, bu genel özellikler ve bilgiler nelerdir?

İlk olarak otomatik açılıp kapanabilen ve 4 mevsim kullanılabilen bir sistem olduğunu belirtmek gerekir. Ayrıca motorlu ve uzaktan kumanda sayesinde kontrol edilebilen özelliğinin yanı sıra LED ışıklı bir yapıya sahip olduğunu da belirtmek gerekir. Oval düz tente pergola sistemleri genel itibariyle 3 katmanlı kumaşı sayesinde su geçirmez özelliği sayesinde yağmur gibi olumsuz şartlardan koruduğu gibi aynı zamanda güneşin zararlı olan ışınlarından da muhafaza ettiği için tercih edilen bir üründür.

Ayrıca özel bir gergi sistemiyle çalışabilen ve her türlü hava şartında tercih edilen dayanıklı ve sağlam bir sistem olarak da tanımlanabilir. Oval düz tente pergola sistemleri modelinin etrafına uygulanan farklı kapama sistemleriyle bütünleşerek mekanınız tam anlamıyla kapalı bir alan haline gelir. Bu sayede mekanınızı hem kış aylarında kötü hava koşullarından hem de yaz aylarında bunaltıcı sıcaklardan koruyabilirsiniz. Üstelik bu sisteme ulaşmanız ve mekanınızda uygulatmanız da son derece kolaydır. Sağlam ve güvenilir kaynaklar olmayan markaları tercih etmemelisiniz.

pergola-renk-katalogu