PENDİK CAM BALKON SİSTEMLERİ

Katlanabilir ve cam balkon sistemlerimiz dahilinde yalıtım konusu son derece büyük önem taşımaktadır. Pendik cam balkon sistemlerimiz kapsamında kullanılan profil çerçeveleri, anti bakteriyel silikon kullanılarak iç ve dış kısım olmak üzere her iki kısımdan da izole edilerek dışarıdan gelecek yoğun rüzgar, yağmur ya da toz gibi etkenler bu sayede önlenmiş olacaktır. Silikonlar gibi birleştirici görevi üstlenen ancak uzun ömrü olmayan mastik gibi kalitesiz ve ucuz birleştiricilerden yeteri kadar uzak durmaktayız.

Tercih ettiğimiz sistemler diğer cam balkon sistemlerinin yetersiz ve zayıf olduğu su yalıtımı hususunda da başarılı durumdadır. Damlalıklar sayesinde sular sistemin içerisinde girmeden dışarıya atılmaktadır. Pendik cam balkon sistemlerini tercih ederken bilinmesi ve dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Söz konusu olan katlanabilir balkon sistemlerinde kullanılan kilitler sadece plastik olarak yapılıp yapılmadığı konusunda da bilinçli olmak gerekir. Öncelikle metal, plastik ve metalin üzerine krom kaplama olarak balkon sistemlerinde uygulanmaktadır.

Üstelik çıkış ağzı kısmı, katlanabilir kılavuzu, alt ve üst lüks kilitleri, zincir krom ve krom ip kulpu olarak da set halinde satışa sunulabiliyor. Pendik cam balkon sistemleri tercih etmeden önce temizlenebilir özelliklerine de değinmek gerekir. Yani balkonunuza ya da diğer mekanlarınıza katlanabilir cam sistemi uygulatmak istediğinizde temizlik işlemlerinin de kolay olup olmadığını bilmek gerekir. Bu sistemimiz bütün camların açılıp katlanmasına olanak sağladığından dolayı camların hepsini açarak kolayca temizlenmesini sağlayabilirsiniz.