EVİZE YENİ BİR ODA KATIN

Balkon camlama sistemleri toz, gürültü, yaprak, polen, haşere, balkonda yuvalanabilen hayvanlar ve atıkları için son derece ideal bir önlemdir. Sarıyer cam balkon ürünleri ile evin mevcut alanlarına ferahlık gelir. Ev içinde yaşayan kişilerin farklı alanlarda rahatça hareket etme özgürlüğüne kavuşmasını sağlar.

Katlanır cam balkon sistemleri ile hayatımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz evlere daha fonksiyonel kullanım kolaylığı sağlanmış olur. Dışarıdan açılamadığı için hırsızlık riskinin önemli derecede azalmasında etkili rol oynayan Sarıyer cam balkon sistemleri ile aklınız evinizde kalmaz. Aslında evin bir parçası olan ve metrekaresine dâhil edilen balkonların sadece yazın kullanılması son derece rahatsız edicidir. Cam balkonlar ile binanın dış görünüşü değişirken evin de değeri artar. Sonbahar ve kış döneminde hatta temizlenene kadar bahar ayında da atıl duran balkonlar yıl boyunca temiz, düzenli ve bakımlı kalır. Soğuk havadan olumsuz etkilen balkon dış cephesi ve mobilyalar korunarak uzun ömürlü olur. Katlanır cam balkon sistemleri farklı balkon tipleri, bahçe ve teras alanları için de uygulanabilir. Özel ölçülerle üretilen sistem tekerlekleri sayesinde kolay bir şekilde açılır ve kapanır.

Camların katlanarak tek bir noktada toplanabildiği Sarıyer cam balkon sistemleri manzara ve görüntüde kayıp oluşturmaz. Panoramik görüntüsü ile zevke göre döşenen balkon evin en çok tercih edilen bölümü haline gelir. Sağladığı mimari etkileyicilik ile binanın ve evin değerini artırır. Temizliği ve bakımı pratiktir.