KOLAY TEMİZLENEN CAM BALKONLAR

Konut, kafe, yazlık ve mevsimsel çalışmalar yapan mekânlar için ideal çözüm önerileri sunan Silivri cam balkon uygulamaları dairesel de dâhil olmak üzere farklı balkon tiplerine göre üretilebilmektedir. Çeşitli yükseklik ve genişlikler için farklı renk seçenekleri ile kapatılabilen balkonlar binanın görüntüsü ile bütünlük sağlar.

Balkon yapısının korunduğu ve istendiğinde tamamen açıldığı ya da tamamen kapandığı Silivri cam balkon sistemleri enerji dengesini ayarlayarak ısı kayıplarını önler. Gürültü ve soğuk havadan korunma sağlarken yaşam alanlarını genişletir. Balkonda bulunan mobilya ve bitkilerin korunarak uzun ömürlü olmasını sağlar. Panoramik görünüm ile keyifli mekânlar yaratırken dışarıdan açılmama özelliği ile hırsızları uzaklaştırır. Kullanılan sağlam ve kaliteli parçalar ile uzun ömürlüdür. Kullanım açısından kolay ve güvenli, temizlik bakımından ise pratik ve rahattır. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilmesi tekerlekli sistem ile kolay bir şekilde gerçekleşir. Ev balkonları, teras, bahçe katı girişleri, kafe, sosyal tesis gibi alanlarda kullanılarak bu mekânların 365 gün boyunca açık kalmasına destek olur. Güzel havalarda tamamen açılan kanatlar balkona hiç kapatılmamış görünümü verir.

Yapıya ve zevke uygun seçenekleri ile Silivri cam balkon çeşitleri kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Sistemde kullanılan temperli cam ile güvenlik sağlanır. Evinizde yeni kullanım alanları yaratarak farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bitki bahçeleri, okuma koltukları, boya atölyesi ve resim çalışmaları için değerlendirebilirsiniz. Güvenlik kilitleri ile hırsızları caydırır.