ÇAĞDAŞ YAPI ÇÖZÜMLERİ

Açık havada bulunan huzuru evde de yakalayabilmek için tercih edilen ve performansı ile çok beğenilen Şişli cam balkon sistemleri, keyfin yaz ve kış devam etmesini sağlar. Bahar mevsiminde ciddi bir şekilde temizlenmesi gereken balkon alanının sürekli temiz ve bakımlı kalmasına yardımcı olur.

Kış mevsimlerinde özellikle balkon olan odalarda ciddi ısı kayıpları yaşanır. Panoramik görüntüsü ile harikalar yaratan Şişli cam balkon uygulamaları ile balkonunuzda hobi odası, sohbet köşesi, kış bahçesi, botanik alanı veya çocuk oyun parkı kurabilirsiniz. Panoramik görünümü ile herkese huzur veren cam balkon sistemleri balkonun sürekli kullanılmasını sağlar. Balkonun tamamen kapanmasını veya açılmasını sağlayan sistemler bu sayede yaşam alanlarına ferahlık getirir. Sağa sola kolaylıkla hareket edebilen camlar ihtiyaç halinde tek tek açılarak hava girişinin olmasını ve kolay temizlenme özelliği sağlar. Şehir hayatında istenmeyen gürültü ve kötü hava şartlarının evin dışında kalmasına yarayan sistemler uygulandıkları alana görsel bütünlük katar. Bozulmaz kilit ve güvenlik aksesuarları ile zemin katlarda ve bahçe teraslarda da kullanıma uygundur.

Şişli cam balkon sistemleri ev veya farklı alanların dış çevre ile buluşmasını sağlar. Kullanıldığı bölüme yeni bir heyecan katan cam balkon uygulamaları kışları unutulan balkonların evlerin en favori mekânları arasında girmesini sağlar. Kendinize vakit ayırabilecek farklı tasarımlı mekânlar kurabilir ve kışın keyfini balkonunuzda yaşayabilirsiniz. İstenen tür perde ile tam bir oda formuna giren balkonlar evinizin yeni bir odaya kavuşması anlamına gelir.