Teras Kapatma Sistemleri

Çift yöne doğru açılan otomatik tente sistemlerinin zemine sabitlenen ya da tekerlekler ile hareket ettirilen modelleri de yer almaktadır. Çelik konstrüksiyon yapısının olması da kolay kullanım imkanı sağlamaktadır. Teras kapatma sistemlerinin son derece kullanışlı yapıda olması size de fayda sağlayacaktır. Bu sayede verdiğiniz paranın karşılığını alabileceksiniz. Ayrıca söz konusu olan bu sistemlerin teknik özellikleri arasında alüminyum yapısı gibi faktörler de önemli bir yer tutmaktadır.

Alüminyum özellikli paslanmaz enjeksiyon döküm parçaların yanı sıra ekstrüzyon profiller aracılığı ile dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıya sahip sistemler olarak tanımlanır. Teras kapatma sistemleri kapsamında tente kumaşları da önemli bir yer tutmaktadır. Belirli kumaş türlerinin kullanılması endüstriyel, ev tipi ve kurumsal projelerinize tarz kazandırabilirsiniz. Bu tür kumaşların genel kullanma alanları şemsiye ve tenteler olarak tanımlanmaktadır. Ayrıca tercih edilen şeffaf mika aracılığı ile mekanlarınızı rüzgar koruyabilirsiniz. Şeffaf yapıda olmasından dolayı da mekanınızın manzarasını kapatmayan bir kullanım olanağı sağlanmaktadır.

Söz konusu olan otomatik tente sistemleri kapsamında manuel ya da motorlu uzaktan kumanda tercihi yer almaktadır. Motorların dayanıklı yapısı zorlu hava şartlarında dahi güvenilir kullanım sağlamaktadır. Teras kapatma sistemleri de bu doğrultuda son derece kullanışlı ürün modelleri olarak belirtilebilir. Üstelik mekanlarınızda kolay ve güvenli şekilde tercih edebilirsiniz. Fiyat aralığı olarak da oldukça uygun koşullar belirtilmiştir.