ÜMRANİYE KATLANIR CAM BALKON

            Deneyimleri, profesyonelliği ve kendini sürekli yenilemesi ile müşterilerine hep daha iyi hizmetler sunabilme adına çalışmalar yürüten Ümraniye katlanır cam balkon sistemleri balkonlarınızda kendinize özel alanlar oluşturmanız için kaliteli hizmetler sunmaktadır. Özellikle renk, fonksiyon ve şekil olarak sunulan farklı seçenekler ile bireysel olarak konutlarda, kurumsal olarak işletmelerde daha fazla fayda sunulmaktadır.

Yaşam alanlarınızda çok daha korunaklı mekânlar oluşturularak balkonlarınıza da dört mevsim kullanabileceğiniz ev alanlarına dâhil edilmektedir. Sadece alt ve üst kısımlarda kullanılan alüminyum profiller sayesinde manzaranızdan eksilme olmayacak ve istediğiniz an açıp kapatabilme özelliği ile mevsimlere göre balkonunuzu kullanma imkânı sunulacaktır. Verdiği hizmetlerde Ümraniye katlanır cam balkon olarak ölçü alımından başlayan özenli çalışmalar montaja kadar devam edecektir. Bu özellikler sayesinde modern yaşam alanları elde edebilecek ve ailenizle birlikte vakit geçirebileceğiniz hoş mekânlar elde edilmiş olacaktır.

Cam kapaklarda temperli camlar kullanılmakta ve her türlü olumsuz hava koşullarına karşılık mükemmel bir sağlamlık sağlanmaktadır. Bu özelliklerin yanında hem alt ve üst kısımlarda hem de cam kapakların kenar kısımlarında kullanılan kıl detaylar sayesinde ısı yalıtımı da sağlanmış olacaktır. Rüzgârı ve soğuğu engelleyen bu sistemler kullanıldığı odalarda ekstra ısı kazancı sağlayacaktır. Bu alanda kaliteli hizmetler sunan Ümraniye katlanır cam balkon firması müşterilerinin memnuniyeti ve kurulan sistemi uzun yıllar kullanması adına özenli, özverili ve profesyonel çalışmalar sunacaktır.