ÜMRANİYE PERGOLA SİSTEMLERİNİN ÖZELLİKLERİ

İstenilen kalınlıktaki kazık ya da direklerin bir alanı çevrelemesi ile oluşturulan sisteme pergola denmektedir. Günümüzde pergola sistemi tente sistemleri ile bir arada kullanılmaktadır. Bölgesinde adından söz ettirmeyi başaran Ümraniye pergola müşterilerin isteklerini göz önüne alarak iyi çalışmalara imza atmaktadır. Pergola sistemi alanında çevrilmesi olarak tanımlansa da seçilecek tente sistemi ile üst alan bükümlü, yatay ya da çatı şekli verilerek de kullanılmaktadır. Evimizin bahçelerinde ya da teras kısımlarında da sıkça rastlanılan pergola sistemleri yazın güneşten kışın ise soğuktan korumak amacıyla yapılmaktadır. Yaz aylarında güneşin olmadığı zamanlarda açılarak temiz havayı içinize çekmeniz sağlanır.

Pergola sistemleri pek çok konusunda uzman insanlardan yardım alarak yapılmalıdır. Kullanılacak malzemelerin kaliteli olması yıllarca kullanılmasını sağlar. Alanında en iyi isimlerden biri olan Ümraniye pergola sayesinde kurulan sistemlerde özellikle kış ayları göz önüne alınarak pergola etrafı su geçirmez cam ile de kaplanabilmektedir. Böylece evleriniz de kış bahçesi keyfini yaşayabilirsiniz. Kullanılan bu tasarım hem korumalı hem de şık bir görünüm sunmaktadır.

Pergola sistemleri öncelikle görselliği ön planda tutarak yapılan çalışmalar olarak görülse de kullanılan malzemelerin kaliteli oluşu sistemin daha rahat kullanılmasını sağlamaktadır. Ümraniye pergola sistemlerinde kolon ve kirişlerde kullanılan bitiş detayları, gizli su tahliyeleri ve tek taraflı olarak oluşturulan ray sistemi görsel açıdan insanları tatmin etmesinin yanı sıra iyi bir kullanım da sağlamaktadır.