ÜMRANİYE TENTE SİSTEM ÇEŞİTLERİ

İnsanlar oturdukları alanların hava şartlarına göre korumalı bir düzenekle korunmasını sağlamaların ister. Korunmalı sistemlerin başında da tente sistemleri gelmektedir. Bu konu da en iyi işi çıkaran Ümraniye tente görsel ve kalite alanında pek çok müşterinin hayallerini gerçekleştirmeyi başarmıştır. İstenilen ölçülerde malzemeler kullanılarak yapılan tente sistemleri farklı alanlara yapılan uygulamaları ile beğeniye sunulmuştur. Bahçelere yapılan tente sistemlerinde spot uygulaması da eklenerek bahçenizin aydınlatılmasını sağlayabilirsiniz. Böylece akşam saatlerinde de alanda sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz.

Tente sistemlerinin pek çok çeşidi bulunmaktadır. İnsanlar kullanacakları alana uygun bir seçim için işin uzmanı olan Ümraniye tenteden yardım almaları önerilir. Eğer tentenizin tek taraftan açılmasını istiyorsanız iki profil üzerine monte edilen tenteleri seçebilirsiniz. İstenilen şekilde ayarlanabilen ve eğim sağlanan tentelere de eğim sistemli tente denmektedir. Özellikle yaz aylarında güneşin geliş açısına göre tente sisteminize eğim verebilirsiniz. En sık kullanılan tente sistemleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çift taraflı açılan tente sistemleri ise geniş alanlar için sıkça kullanılmaktadır. Tekerlekli ayak sistemleri üzerinde özel olarak tasarlanan ve şık bir görünüm sunana bu tente sistemi Ümraniye tente tarafından da tasarlanmaktadır. Tüm tente sistemleri üzerinde teknolojik özelliklerde kullanılarak kumanda sistemine geçildiği görülmüştür. Eğer manuel bir sisteme sahipseniz firma ile görüşerek tente sisteminizi motorlu tente haline getirebilirsiniz. Böylece daha kolay bir kullanım alanına sahip olabilirsiniz. Estetik açıdan da oldukça şık bir görünüme sahip olan tente sistemleri kullanılan alanın mimari özellikleri göz önüne alınarak tasarlanmaktadır.