ÜSKÜDAR CAM BALKON SİSTEMLERİ

Katlanabilir ve cam balkon sistemleri, balkonunuzun ve diğer mekanlarınızın mimari yapılarını engellemeden sizlere dört mevsim de balkon keyfi sağlamasının yanı sıra görüş mesafesine engel olmamaktadır. Üsküdar cam balkon sistemleriyle hem evinizin değerinde gözle görülebilir bir artış yaşanacaktır hem de balkonlarınızın yeni bir görüntüye kavuşmasını sağlamaktadır. Bütün bunların yanı sıra cam balkon sistemi uygulattığınız zaman çocuklarınız varsa artık güven içerisinde balkonda oyun oynayabilecektir. Ayrıca yağmurlu havalarda da herkes eve kapanırken sizler cam balkon sistemleriniz sayesinde yağmurun tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz.

Cam balkon sistemlerinde tercih edilen alüminyum profillerin boyaları elektrostatik toz fırın boya kullanıp leke tutma ya da paslanma gibi yan etkiler oluşturmamaktadır. Binaların ömürleri kadar dayanıklı olabilirler. Üsküdar cam balkon sistemlerimizde cam aralıklarında herhangi bir kayıt bulunmamaktadır. Ayrıca söz konusu olan bu sistemler bozulmaz kilit sistemi özelliğine sahip olmasından dolayı zemin katlarda da son derece güvenli bir şekilde tercih edilebilir.

Ayrıca cam balkon sistemlerinde tercih ettiğimiz aksesuarlar her türlü uluslar arası imal yetkisi olan şirketler tarafından üretilmektedir. Üsküdar cam balkon sistemlerimiz paslanmaya ve çatlamaya karşı garantili bir yapıya sahip olurlar. Söz konusu olan sistemlerimizde tercih ettiğimiz bütün camlar genel itibariyle 8 mm securit yani temperli cam olmakla birlikte dayanıklılık düzeyi maksimuma getirilmiş ve kırılma tehlikesi en düşük düzeye indirilebilmiştir.