Zip Perde

KOLAY, KULLANIŞLI VE DAYANIKLI PERDELER

Dış mekân mekanizmalı perde sistemlerine zip perde adı verilmektedir. Stor perde sistemleri ile uygulanan modellerde özel üretim dayanıklı kumaşlar kullanılır. Rüzgâr ve yağmur gibi olumsuz hava şartlarından mekânın ve misafirlerin korunması amacıyla kullanılan ürünler zor koşullara karşı dirençli ve dayanıklıdır.

Dört mevsim kullanıma uygun olan zip perde modelleri, değişen ortamlarda bile kullanım kolaylığı sağlayarak tüketici memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Geniş kumaş yelpazesi ile müşteri beğenisine sunulan modeller, ortama istendiği kadar ısı ve ses geçirme imkânı sunar. Zip perdelerin kullanıldığı ortamlarda gözle görülür ısı tasarrufları yaşanmaya başlar. Yırtılma ve alev alma konusunda da dirençli olan perde sistemleri ile uzun süreli kullanım garanti edilir. Kurumsal ve bireysel kullanıma uygun olan perdeler evlerde, yazlıklarda, otellerde ve genel kullanıma açık mekânlarda son derece uygundur. Kullanılan motorlu fermuar sayesinde farklı bölümlerde farklı oranlarda açılabilen kanatlar gerektiği durumlarda güneş ışığından da korunma sağlar.

Kırışmayan ve sarkmayan yapısı ile zip perde modelleri kaliteli bir görünüm sergilenmesine yardımcı olur. Panjur, sineklik ve stor perde kullanım alanlarının tümüne cevap verebilen tek ürün maliyet açısından da son derece uygundur. Teknolojik olarak kolay kurulumu ile istenen her mekâna ve biçime uygun olarak üretilebilen perdeler son moda ev dekorasyonlarında da çok tercih edilmektedir. Açık veya yarı-açık mekânlarda da kullanıma uygun olan modeller motorludur ve uzaktan kumada ile kontrol edilebilir.